Najważniejsze są osobiste rozgrywki? Oni już chyba na głowy poupadali!

Najważniejsze są osobiste zagrywki, co tam ludzie, co tam kraj? Oni już chyba na głowy poupadali! Polska została zadłużona ponad wszelkie dopuszczalne granice, znaczna część Polaków została osaczona przez ludzi władzy, funkcjonariusze publiczni prawie zawsze mają rację, wymiar sprawiedliwości nie spełnia swoich nawet podstawowych zadań, minister spraw zagranicznych sugeruje dobrowolne zrzeczenie się części suwerenności Polski i za to wszystko nic? Żadnej odpowiedzialności? Rządzą po prostu fantastycznie, a prasa zagraniczna nawet chwali ministra Sikorskiego, jaki z niego jest postępowy Europejczyk. Brak słów!!!

Z Kaczyńskim i Ziobrą to jest inna sprawa, tych panów za to, że w ogóle są, funkcjonują w polityce trzeba postawić przez Trybunałem Stanu.
Nie ważne jak wniosek się uzasadni. Co za problem zadziałać zgodnie z powiedzeniem: dajcie mi człowieka, a ja wam na niego paragraf znajdę?

Onet.pl poinformował „Klub SLD zajmie się w czwartek wnioskiem o Trybunał Stanu dla prezesa PiS, b. premiera Jarosława Kaczyńskiego i b. ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry – poinformował rzecznik klubu Dariusz Joński. Sprawa ma związek z ustaleniami komisji śledczej ds. Barbary Blidy. Nad własnym projektem ws. postawienia dwóch polityków przed TS pracuje też Ruch Palikota, który w tej sprawie liczy na współpracę z SLD.

System ubezpieczeń społecznych

Klub SLD zajmie się w czwartek wnioskiem o Trybunał Stanu dla prezesa PiS, b. premiera Jarosława Kaczyńskiego i b. ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry – poinformował rzecznik klubu Dariusz Joński. Sprawa ma związek z ustaleniami komisji śledczej ds. Barbary Blidy”.

Większość przedstawicieli wszelkich polskich służb pracuje bardzo źle. Ogromnym problemem jest dość swobodne traktowanie przez funkcjonariuszy państwa polskiego, w tym policjantów i sędziów prawa proceduralnego. Samowola funkcjonariuszy publicznych często ma opłakane, a nawet tragiczne skutki i trzeba wreszcie przyjąć to do wiadomości.
Zmianą istniejącego stanu rzeczy w sprawie jakości pracy przedstawicieli państwa polskiego powinni zająć się wszyscy politycy od lewa do prawa – bez wyjątków – między innymi z Kaliszem, Palikotem, Kaczyńskim i Ziobrą na czele.

Panowie Kalisz i Palikot zanim cokolwiek zrobicie lub napiszecie, pomyślcie o zwykłych ludziach i ich losie.

Polaków i Polski nie stać jest na trwonienie czasu i energii w życiu publicznym na osobiste rozgrywki. Trzeba zająć się sprawami najważniejszymi.

Mimo bardzo dobrego samopoczucia części polityków, warto by przynajmniej od czasu do czasu wzięli pod uwagę ci nieomylni ludzie, co ważne jest dla innych. Warto pomyśleć przynajmniej przez chwilę, jak postrzegają radosną twórczość polityków zwykli ludzie. Rozgrywki osobiste nie mogą być najważniejsze. Czas zamiast chodzić na głowach, zacząć mocno na nogach stąpać po ziemi, zająć się sprawami najważniejszymi.

ZO

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dyskusje bardzo polityczne, Komentujemy na bieżąco, Najważniejsze informacje i wiadomości, Przeciwko człowiekowi i prawu, Wolność i demokracja, Życie społeczno - polityczne i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.