Liczą się tylko interesy urzędników i sędziów, nawet te brudne?

Orzeczenia wydawane z naruszeniem prawa bez wymaganych przez ustawy akt na posiedzeniach niejawnych i nie ma na to siły! Urzędnicy ani część sędziów nie ustalają prawidłowo stron postępowania ani stanu faktycznego spraw. Naczelną zasadą jest uporczywe działanie na szkodę Polaków!

Nie bardzo wiem, rozumiem, które z żądań jest ocenne? Były postępowania administracyjne lub nie, a jeżeli były, to tak w decyzjach jak i wyroku powinni byli wskazać karty akt ubezpieczonych na których znajdują się dowody potwierdzające przeprowadzenie postępowań.

Torturują ludzi psychicznie bez ograniczeń. Jak wynika z wyroku wydają decyzje, a następnie wyroki bez akt, co jest niedopuszczalne i nie ma na nich siły, ponieważ państwo polskie jest obce i wrogie zwykłym ludziom, w którym nie obowiązuje polska kultura i szacunek do człowieka, bez znaczenia są dowody i prawo.

Barbara Berecka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Przeciwko człowiekowi i prawu, Sprawiedliwość po polsku, Wszystkie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.