Cudowne rozmnożenie akt ZUS w czasie, gdy były w dyspozycji Sądu Apelacyjnego w Lublinie

GDZIE SĄ PROKURATORZY I INNI FUNKCJONARIUSZE PAŃSTWA POLSKIEGO ODPOWIEDZIALNI ZA PRZESTRZEGANIE PRAWA?

W naszych sprawach bezkarność urzędników KRUS, ZUS i ogromnej części sędziów orzekających w postępowaniach już dawno przekroczyła wszelkie granice. Tym osobom, które niszczą nas bez ograniczeń od lat między innymi manipulując dokumentami, fałszując akta KRUS i ZUS do zatracenia, okrutne i wrogie mam państwo powierza nadal nasz los. Sytuacja stała się nie do wytrzymania.

To, że ZUS zgodnie z wymogami art. 34 ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych gwarantuje kompletność i rzetelność akt sporządzanych do kont ubezpieczonego i płatnika jest bez znaczenia w państwie powszechnego naruszania prawa przez funkcjonariuszy publicznych. Tak samo jak bez znaczenia jest to, że ZUS nie ma podstaw prawnych do sporządzania oddzielnych akt do każdej sprawy, ponieważ ustawa wymaga kompletnych, rzetelnie sporządzonych materiałów źródłowych, papierowych do kont elektronicznych. Większość sędziów lekceważy wymogi prawa w tym zakresie.

Proszę zwrócić uwagę na pismo ZUS Oddział w Lublinie zamieszczone w materiale z sygnaturą akt III AUa 1075/16 z dnia 28-04-2017 roku. W ostatnim akapicie przywołana jest sprawa III Aua 936/15, do której to z dalszej części pisma wynika, były przygotowane wskazane wyżej tomy akt, które są w stanie nieuporządkowanym, ponieważ w takim stanie zdaniem pełnomocnika ZUS zostały zwrócone.

– Zgodnie z jakim prawem na podstawie „nieuporządkowanych” akt sady mogą decydować o naszym życiu i majątku? – Zgodnie z jakim prawem i przez kogo doszło do ingerencji w akta ZUS, gdy były w dyspozycji Sądu Apelacyjnego w Lublinie?

Kolejne zamieszczone pismo (karta 209 akt sądowych III AUa 936/15), potwierdzenie, że dnia 10-06-2016 roku 6 tomów akt ZUS zostało zwrócone przez Sąd Apelacyjny w Lublinie do ZUS Oddział w Lublinie.
To samo pismo, tylko kolejny jego egzemplarz z potwierdzeniem przez ZUS Oddział w Lublinie, że dnia 14-06-2016 roku wpłynęły dokumenty przesłane przez Sąd Apelacyjny w Lublinie.

Teoretycznie rzecz ujmując na dzień 14-06-2016 roku Sąd Apelacyjny w Lublinie nie dysponował w sprawie III Aua 936/15 aktami ZUS, które dnia 10-06-2016 roku wraz z prawomocnym wyrokiem zwrócił do organu rentowego.
Zgodnie z polską praktyką, przyzwoleniem politycznym do naruszania prawa, fałszowania dokumentów, w Sądzie Apelacyjnym w Lublinie były nielegalnie sporządzone kolejne 6 tomów akt ZUS, które zostały wypożyczone Sądowi Okręgowemu w Lublinie (karta 212 akt III Aua 936/15).
Nikt z odpowiednich władz nawet palcem nie kiwnął, by ustalić, kto dopuścił się nielegalnego kopiowania dokumentów bez podstawy prawnej, które faktycznie jest fałszerstwem.
Pełnomocnik ZUS Oddział w Lublinie napisała, że dokumenty są w stanie nieuporządkowanym (te które były nielegalnie kopiowane), czyli nie wiadomo, co w nich powinno być.

Historia pewnego przypadku część III

Takimi metodami pozbawieni zostaliśmy godności, spokoju, poczucia bezpieczeństwa, zdrowia, takimi metodami usiłują ograbić nas z majątku, dorobku życia i nikt z odpowiednich władz nie reaguje.
Sędziowie, którzy uczestniczyli w procederze i podobnych nadal sądzą w naszych sprawach i się mszczą, znęcają się nad nami, a władza wykonawcza karmi nas obietnicami zmian, które następują ale na gorsze.

Barbara Berecka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przeciwko człowiekowi i prawu, Sprawiedliwość po polsku, Wszystkie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Cudowne rozmnożenie akt ZUS w czasie, gdy były w dyspozycji Sądu Apelacyjnego w Lublinie

  1. Iwona Możejko pisze:

    W demokratycznym państwie prawa – oprawców. Skandal.

    Pani Basiu, zdrowia i wytrwania w walce z zarazą.

Możliwość komentowania jest wyłączona.