Prośba o spotkanie z Prezesem ZUS

BEZ ZNACZENIA JEST, Z NADANIA KTÓREGO RZĄDU JEST PREZES ZUS, OD PONAD TRZECH I PÓŁ ROKU JEST TO SAMO, NADAL SŁYSZYMY, ŻE PREZES ZUS NIE PRZYJMUJE OBYWATELI!

Nie wiem ilu obywateli jeszcze musi się podpalić lub dokonać innej samoagresji, gdy nie wytrzymuje grupowego niszczenia przez przedstawicieli państwa i instytucji publicznych, by osoby odpowiedzialne za rządzenie, nadzór nad urzędnikami zaczęły słuchać ludzi, by funkcjonariusze publiczni zaczęli szanować ludzi i stosować obowiązujące prawo?

Niżej zamieszczam pismo do Prezesa ZUS, które napisaliśmy po tym jak kolejny raz urzędniczka z gabinetu prezesa usiłowała mnie zbyć, gdy kolejny raz prosiłam o spotkanie z Panią prezes.

Barbara Berecka

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

Barbara Berecka                                                                 Lublin 31 października 2017 roku
Jerzy Berecki

Gertruda Uścińska
Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Na podstawie art. 253. § 2 kodeksu postępowania administracyjnego związku z niedopuszczalną sytuacją w zakresie naruszania naszych elementarnych praw przez pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, bardzo prosimy o wyznaczenie niezwłocznie terminu spotkania z Panią w celu osobistego przedstawienia skali naruszania naszej godności, naszego zdrowia, poczucia bezpieczeństwa oraz naruszania prawa przez przedstawicieli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Obowiązek ustawowy przyjmowania osobiście obywateli dotyczy kierowników zakładów i ich zastępców.
Niedopuszczalnym jest, by prezes ZUS nie przyjmował interesantów osobiście.

Bez znaczenia z nadania którego rządu jest prezes ZUS tak samo co najmniej od trzech i pół roku jesteśmy zbywani przez pracowników gabinetu prezesa ZUS, gdy telefonicznie prosimy o spotkanie, a bezprawne działania urzędników ZUS wobec nas nasilają się.

Pani Prezes, tak jak traktowani jesteśmy przez pracowników i radców prawnych ZUS, ludzi traktują jedynie najeźdźcy i okupanci.
Prosimy o wysłuchanie nas i przerwanie niedopuszczalnej sytuacji.

Barbara Berecka
Jerzy Berecki

Nasze pismo do ZUS

Do wiadomości:

1. Przedstawiciele Organizacji Pozarządowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przeciwko człowiekowi i prawu, Ubezpieczenia społeczne i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.