Sprzeczne odpowiedzi z ZUS

TYLKO JUŻ SIĘ ŚMIAĆ, ZUS ODDZIAŁ W LUBLINIE WYDAŁ 11 KOLEJNYCH DECYZJI – NA PEWNO SĘDZIOWIE UCIESZĄ SIĘ Z ILOŚCI ODWOŁAŃ, KTÓRE ZWIĘKSZĄ IM LICZBĘ ROZPOZNAWANYCH SPRAW

To jest niedopuszczalne, by przedstawiciele Centrali ZUS prowadzili z nami korespondencję od kilku lat, a teraz okazuje się, że potrzebują więcej czasu, by wyjaśnić sprawy. – Co oni do tej pory robili? My wiemy, że nas zbywali, oszukiwali, akceptowali orzekanie w decyzjach bez podstawy prawnej lub z naruszaniem ustaw, w tym Konstytucji, np art. 7 ustawy zasadniczej.

Z zamieszczonych w materiale pism wynika, że stanowiska urzędników ZUS z Warszawy i Lublina różnią się. Jakie będą efekty działania pracowników Centrali ZUS zobaczymy.

Dyrektor Oddziału ZUS w Lublinie w czasie gdy Centrala bada sprawę, wydał wobec mnie i męża łącznie jedenaście decyzji. Pozostało nam już tylko śmiać się z podłości, braku elementarnych ludzkich odruchów, naruszania prawa i przyzwolenia politycznego do niszczenia nas. Śmiech jest oczywiście przez ogromne łzy. Poprzez instytucję, która powinna służyć ludziom, prowadzona jest antypolska polityka niszczenia Polaków, polskich rodzin i firm.

Bardzo liczę, że z 11 odwołań od decyzji ZUS Oddział w Lublinie bardzo ucieszą się sędziowie Sądu Okręgowego w Lublinie i Sądu Apelacyjnego w Lublinie. Sytuacja jest idealna dla urzędników ZUS i sędziów. Wszyscy zarabiają na niszczeniu nas, korzystają z przychylności i bierności większości podatników którzy będą opłacać nikomu do niczego nie potrzebne procesy sądowe.

Tak może być tylko w upadłej instytucji, upadłym państwie, by praca funkcjonariuszy publicznych nakierowana była na niszczenie ludzi, rodzin i rodzimych firm.
Tak może być tylko w upadłej instytucji, w upadłym państwie by z naruszeniem art. 7 Konstytucji „Organy władzy publicznej działają na podstawie prawa” i art. 6 kodeksu postępowania administracyjnego, który rozstrzyga, że organy administracji działają na podstawie prawa, by urzędnicy i prawnicy pracowali, orzekali bez podstawy prawnej.

Nasze pismo do ZUS

Tak może być tylko w upadłej instytucji, upadłym państwie, by zamiast nadzoru nad pracownikami, eliminowaniu samowoli i naruszających prawo działań na bieżąco, było osłanianie niszczenia ludzi, rodzin i firm poprzez samowolę i bezprawne działania. By zamiast nadzoru nad pracownikami, eliminowania niedopuszczalnych, patologicznych działań było przyzwolenie do nadużywania drogi sądowej. Na czym zarabiają sędziowie, urzędnicy oraz radcy prawni zatrudniani przez ZUS.

Barbara Berecka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przeciwko człowiekowi i prawu, Sprawiedliwość po polsku, Ubezpieczenia społeczne, Wszystkie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.