Pismo podpisane przez prezesa ZUS

WYDAWANIE DECYZJI BEZ PODSTAWY PRAWNEJ, BEZ WYMAGANYCH AKT ZUS, DELIKATNIE OKREŚLAJĄC MANIPULOWANIE DOKUMENTAMI, BLOKOWANIE MAJĄTKU POWYŻEJ GRANIC PRZEWIDZIANYCH PRZEZ USTAWY, A GERTRUDA UŚCIŃSKA BRONI TAKIEGO STANU RZECZY!

Do tej pory bardzo ostrożnie podchodziłam do stanowisk, że o losie polskich obywateli decydują ludzie z zewnątrz. Prosiliśmy i błagaliśmy najpierw ludzi PO i PSL, a ostatnio PiS, którzy pełniąc funkcje kierownicze, są jeszcze bardziej bezwzględni i okrutni niż poprzednicy. O obowiązującym prawie szkoda nawet pisać, które jest po to, by gnębić i wyzyskiwać maluczkich. Przy tym traktują nas jak bezrozumne istoty. – Wyjaśnijcie mi, czyje oni interesy reprezentują niszcząc poprzez ZUS i KRUS Polaków, polskie rodziny i firmy? Polską racją stanu jest, by w Polsce były miejsca pracy, by ludziom żyło się dostatnio.

Oceńcie sami po jakim czasie i w jaki sposób prezes ZUS załatwia sprawy, lekceważąc Konstytucję i inne ustawy. Przypomnę tylko o administracyjnym terminie do załatwiania spraw w określony przez ustawy sposób, konieczności korzystania z akt, które w związku z ochroną danych osobowych nie mogą być bez zgody zainteresowanych kopiowane.

Prezes ZUS Gertruda Uścińska odpowiada

Dla mnie to jest państwo, w którym wrogi zwykłemu człowiekowi urzędnik może robić, co mu się tylko podoba. Tak nie powinno być ani dnia dłużej.

Barbara Berecka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przeciwko człowiekowi i prawu, Sprawiedliwość po polsku, Wszystkie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.