Tysiące ludzi dogorywa!

LEKCEWAŻENIE POSZKODOWANYCH LUDZI PRZEZ URZĘDNIKÓW I SĘDZIÓW JEST TYKAJĄCĄ BOMBĄ, KTÓRĄ TRZEBA ROZBROIĆ!

Niezwłocznie musi być wprowadzony nadzór nad pracą urzędników, który ciągle nie funkcjonuje. Musi być egzekwowana odpowiedzialność od funkcjonariuszy publicznych. Wystarczy już tego przesyłania spraw z biurka na biurko, odpowiadania zamiast załatwiania spraw.

Jak widać w zamieszczonym filmie ludzie już nie potrzebują zwierzania się, z tego co im się przydarzyło. Nie potrzebują pustych obietnic bez pokrycia.

Rządzący muszą działać dwu falowo. Z jednej strony niezbędne są zmiany strukturalne w sądach, które są przygotowywane. Nie można jednak zaniedbywać naprawiania ogromu krzywd wyrządzonych zwykłym ludziom przez przedstawicieli państwa i samorządów. Niezwłocznie muszą być podjęte działania na rzecz podniesienia poziomu obsługi nie tylko w Ministerstwie Sprawiedliwości, o czym miedzy innymi jest mowa w materiale.

Poseł Artur Soboń pyta ministra rolnictwa

To bardzo zła praca innych ministerstw, KRUS, ZUS oraz innych instytucji publicznych powoduje, że ludzie szukają pomocy u ministra Ziobry, który nie jest w stanie pracować za olewających swoje obowiązki nadzoru nad pracownikami w urzędach. Musi nastąpić mobilizacja w strukturach państwa polskiego na rzecz praworządności.

Barbara Berecka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sprawiedliwość po polsku, Wszystkie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.