Wiecie, gdzie większość Polaków ma już wizerunki partii?

Z POLITYKI, CZYLI SPOSOBU SPRAWOWANIA WŁADZY, UCZYNILI TEATR, METODĘ MANIPULACJI TŁUMAMI, KTÓRA PRZESTAJE NARESZCIE DZIAŁAĆ!

Według Arystotelesa polityka jest sztuką rządzenia, której celem jest dobro wspólne. Wiem, rozumiem, że tak idealistyczne podejście z dobrem wspólnym w roli głównej, nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym, gdy sferą publiczną zajmują się współcześnie nam panujący, którzy nigdzie tak dobrze nie czują się jak przy korycie. Oni ze sprawowania władzy, którego celem powinno być tworzenie warunków do życia i rozwoju, uczynili miejsce do nadmiernego czerpania korzyści, teatr, metodę manipulowania tłumami, która przestaje nareszcie działać, bo ludzie potrzebują żyć swoim życiem, a nie zachwycać się pięknie ubranymi, cwanymi i leniwymi specami od życia ponad stan na koszt innych.

”W badaniach sondażowych rośnie poparcie dla Kukiza, traci Platforma Obywatelska. Skąd taki wzrost notowań dla projektu Kukiza, który pozostaje wielką niewiadomą? Dlaczego poparcie dla PiS nie rośnie, pomimo zwycięstwa prezydenta-elekta Andrzeja Dudy? Czy PO ma jakieś jeszcze zalety, na których może oprzeć swój nowy przekaz? Co z wizerunkiem PSL? W celu zrozumienia tych procesów przeprowadzono badania wizerunkowe” – źródło Onet.pl.

Znowu wszechobecne sondaże, bo nie rośnie poparcie tam gdzie powinno, a do tego rośnie tam, gdzie powinno spadać i do tego zwykli obywatele coraz mnie reagują na czary oraz zaklęcia speców od wizerunku, czytaj speców od ogłupiania ludzi.

To się dopiero porobiło, że ludzie już zaczynają mieć dość wizerunków partii i marketingowych oszustw poszczególnych aktorów politycznego teatru. Jeszcze kilka tygodni temu, nie było wcale łatwo zachęcić bodaj kilkunastoosobową grupę osób do wspólnego działania. Na spotkanie w Katowicach na którym razem z przedstawicielami stowarzyszeń Paweł Kukiz zastanawiał się, czy powinien wystartować w wyborach prezydenckich było ok. 100 osób. Wszyscy byliśmy pełni obaw, czy uda się zebrać wymaganą liczbę podpisów.

Nasze akta ubezpieczeniowe KRUS

Nie tylko udało się z podpisami, ale ludzie chcą działać w ruchu obywatelskim. Wzrost aktywności obywatelskiej jest imponujący. Ludzie chcą, by sprawami wspólnymi zajmowały się autentyczne osoby, takie jak Paweł Kukiz, a nie pudrowane manekiny, których działania sterowane są przez speców od wizerunku.

Barbara Berecka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Demokracja po polsku, Wolność i demokracja, współpraca i współdziałanie, Życie społeczno - polityczne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.