Dość tego podgrzewania emocji przez premiera Tuska!

TERAZ PANIE I PANOWIE POLITYCY WYPIJCIE TO PIWO, KTÓRE NAWAŻYLIŚCIE MIESZAJĄC SIĘ W SPRAWY UKRAINY, POLAKÓW O ZDANIE PRZECIEŻ NIKT NIE PYTAŁ!

Gdy sytuacja jest napięta, tym bardziej trzeba być wyważonym, łagodzić emocje. A co robi jaśnie nam panujący premier Tusk, który cieszy się, że przynajmniej na chwilę może odwrócić uwagę od tego, co dzieje się w Polsce i wieszczy wojnę.

”- To kryzys, który może zaważyć na historii Polski, Europy i świata, to konflikt, który może poprzedzić wojnę ? powiedział Donald Tusk po spotkaniu z szefami wszystkich opozycyjnych partii ws. konfliktu na Ukrainie. – Polska nie może pozwolić światu odwrócić się od Ukrainy, to dla Polski jest być albo nie być – podkreślił premier” – Onet.pl za PAP.

Wszelkie granice pogardy wobec ludzi i niekompetencji rządzących Polską, już dawno zostały przekroczone. Ale to co zrobiła część polityków mieszając się w nieswoje sprawy oraz to, co robi Donald Tusk dalej podgrzewając emocje, jest przysłowiową kropką nad i, która powinna zdecydować o podziękowaniu przez Polaków obecnie rządzącym krajem.

Pogarda wobec ludzi i prawa znacznej części funkcjonariuszy publicznych, doprowadzenie do zapaści gospodarczej i ogromnej emigracji, to wszystko ciągle było mało, by zwykli Polacy podziękowali już rządzącym Polską. Mieszanie się w nieswoje sprawy, przyczynienie się do destabilizacji sytuacji politycznej na Ukrainie, to jeszcze ciągle mało, trzeba jeszcze wieszczyć wojnę, drażnić potężnego sąsiada jakim jest Rosja? Jak długo będzie jeszcze trwał ten cyrk, bardzo błędnie zwany rządzeniem krajem?

Panie Tusk, dość już tego popisywania się niekompetencją, podgrzewania emocji, wieszczenia wojny. Może by pan łaskawie pomyślał o ludziach i kraju? Czyżby do pana jeszcze nie dotarło, że część Polaków nie daje sobie rady w kraju rządzonym przez pana, że spora część Polaków nie wie, jak dalej żyć, czym płacić rachunki, za co kupować żywność?
Mechanizm działania funkcjonariuszy publicznych w Polsce a prawo
To pan i ludzie z pana otoczenia wystawiają Polaków oraz Polskę na niebezpieczeństwo. Nie dość, że całkowicie zepsuliście kontakty z Rosją, to powodujecie, że wcale nie poprawiają się, tylko pogarszają się relacje Polaków z Ukraińcami, rozdrapywane są zabliźnione już rany.

ZO

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dyskusje bardzo polityczne, Informacje ze świata, Komentujemy na bieżąco, Najważniejsze informacje i wiadomości i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dość tego podgrzewania emocji przez premiera Tuska!

  1. Joseph pisze:

    Zbigniew Stonoga przedsiębiorca

    http://natemat.pl/16785,wypier-nas-urzad-skarbowy-zbigniew-stonoga-1-9-mln-zl-ugrzezlo-w-urzedzie-nawet-na-sto-lat

Możliwość komentowania jest wyłączona.