Putin dostał zgodę na wysłanie wojsk na Ukrainę

GDZIE SĄ „ZUCHY” EUROPEJSKIEJ, W TYM POLSKIEJ DYPLOMACJI?

Zabrakło pokory oraz wyobraźni politykom mieszającym się w sprawy Ukrainy, którzy przyczynili się do dalszej destabilizacji sytuacji. Uważam, że za podgrzanie emocji na Ukrainie, wmieszanie się w sprawy zmiany władzy, nie tylko minister Radosław Sikorski powinien zostać zdymisjonowany. Do dymisji powinien poddać się również premier Donald Tusk, który nie dość, że nieudolnie rządzi krajem, to jeszcze przyczynił się do destabilizacji sytuacji w Europie Wschodniej.

Jak można było zignorować faktyczną wolę mieszkańców Ukrainy i stanąć po stronie garstki ludzi w stosunku do liczby mieszkańców Ukrainy? Jak można było lekceważyć Rosję, której władze wiadomo było dla wszystkich myślących ludzi, nie pozwolą sobie pogrywać politykom zachodnich państw tuż pod ich nosem, w kraju, gdzie mieszka około 10 milionów Rosjan. Gdzie są dzisiaj „zuchy” europejskiej, w tym polskiej dyplomacji?

”Napięty dzień na Krymie. Władimir Putin dostał od Rady Federacji zgodę na wysłanie wojsk na Ukrainę. Prezydent Rosji argumentował wniosek wyjątkową sytuacją na Ukrainie oraz potrzebą ochrony życia rosyjskich obywateli, Rosjan mieszkających na Ukrainie oraz rosyjskich żołnierzy. Jak napisano, siły zbrojne miałyby tam pozostać aż do unormowania się sytuacji w tym kraju. Nacjonalistyczny Prawy Sektor ogłosił natychmiastową mobilizację i powszechne zbrojenie. P.o. prezydenta Ukrainy Ołeksandr Turczynow wydał rozkaz postawienia wojsk ukraińskich w stan gotowości bojowej” – źródło Onet.pl.

No to mamy sukces polityków Unii Europejskiej, którzy „zintegrowali” Ukrainę z Unią. Nie dość, że nas mieszkańców Unii Europejskiej osaczyli poprzez prawo stanowione, wtrącają się praktycznie we wszystko, to jeszcze teraz zdestabilizowali sytuację w Europie wschodniej, zlekceważyli większość mieszkańców Ukrainy i bardzo zdenerwowali władze jednego z mocarstw światowych.

Do piaskownicy bawić się w demokrację, rządzenie krajami i potężną międzynarodową strukturą panie oraz panowie, a nie zabraliście się za coś, o czym nie macie bladego pojęcia, za co inkasujecie ogromne pieniądze, które nijak nie mają się do dochodów zwykłych ludzi, co świadczy o waszej demoralizacji, zapatrzeniu tylko w siebie.
Po was choćby potop?
Tak Polacy jak i mieszkańcy innych krajów Unii powinni teraz rozliczyć wszystkich specjalistów od „stowarzyszenia się z Unią” Ukrainy. Jeżdżenie na kijowsko Majdan, podburzanie protestujących, a następnie dopuszczenie do niezgodnego z prawem przejęcia władzy, zdestabilizowanie sytuacji w Europie Wschodniej musi zostać rozliczone przez obywateli Unii Europejskiej, w tym Polski.

ZO

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje ze świata, Komentujemy na bieżąco, Najważniejsze informacje i wiadomości, Protesty, manifestacje i strajki, Przeciwko człowiekowi i prawu, Wszystkie i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.