Rejestracja Komitetu Wyborczego Wyborców OBURZENI

INFORMACJĘ CZĘŚĆ WIODĄCYCH MEDIÓW DYSKRETNIE PRZEMILCZAJĄ

W dniu dzisiejszym, 27 lutego 2014 Państwowa Komisja Wyborcza w Warszawie powiadomiła pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców OBURZENI, p. Antoniego Guta, iż podjęła uchwałę o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu tegoż komitetu, startującego w wyborach do Parlamentu Europejskiego 25 maja

Informację dostałam mailem od przedstawiciela Oburzonych, choć dzisiaj wyjątkowo oglądałam trochę programów informacyjnych w wiodących telewizjach, to tam sprawa została dyskretnie przemilczana. Gdzieś nawet była podawane liczba zgłoszonych już komitetów, oczywiście dziennikarze promowali przedstawicieli wiodących partii, a informację o utworzeniu Komitetu Wyborczego Wyborców OBURZENI przemilczano.

Wiem, że nie można obrażać się na otaczającą nas rzeczywistość. Trzeba pracować i działać w warunkach jakie mają zwykli obywatele, pozytywnie zbuntowani obywatele, którzy tym razem występują między innymi pod nazwą Oburzeni.

Słuchajcie, rejestracja Komitetu Wyborczego Wyborców OBURZENI jest według mnie sukcesem ludzi działających w ruchu autentycznych, oddolnych organizacji obywatelskich, których przynajmniej część przedstawicieli zdołała się porozumieć, podejmuje działania i podjęła wyzwanie prezentowania swoich racji w trakcie wyborów. W tym miejscu uważam, że warto zaznaczyć iż racji bardzo często zwykłych ludzi, którym nie jest wszystko jedno, którzy wiedzą jak żyją zwykli ludzie w Polsce.

Oburzeni w Lublinie

Oburzeni do wyborów przystępują z przesłaniem dążenia do przekształcenia UE w demokratyczną organizację faktycznie suwerennych państw narodowych, których łączyć będzie jedynie wolny przepływ kapitału, usług i osób. Więcej informacji www.oburzeni.org.pl

ZO

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje z kraju i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.