Konwencja PO – widać, że im jest ciągle dobrze!

NADĘCI I BUTNI, ŻYJĄCY W ZUPEŁNIE INNYCH WARUNKACH NIŻ SPORA CZĘŚĆ POLAKÓW CZYLI ODERWANI OD PRAWDZIWEGO ŻYCIA, BUJAJĄCY GDZIEŚ W OBŁOKACH

W sumie nic nowego panie premierze Tusk! Zawsze tak było, że ci co upominali się o swoje prawa i prawa innych, ci co domagali się prawa do samostanowienia określonych grup, społeczności nazywani byli zadymiarzami, a nawet bandytami. Pan jako historyk powinien to wiedzieć.

”- Dzisiaj Jarosław Kaczyński pozwolił sobie na buńczuczną uwagę na temat Pakietu Klimatyczno-Energetycznego. Powiedział, że trzeba w Europie rozpocząć wielką awanturę i wypowiedzieć ten pakiet klimatyczno-energetyczny. Nie chcę i nie będę używał bałamutnych argumentów, ale muszę powiedzieć: dosyć takiego przekłamywania rzeczywistości – mówił na konwencji PO w Chorzowie Donald Tusk.

Wchodzący na salę premier został powitamy brawami. Zebrani skandowali „Donald Tusk”. Przed rozpoczęciem obrad odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego.

To, że na mój widok nadal chcecie klaskać, po tylu latach, to dla mnie dobry znak. Niech to będzie widomy znak tego, ile pozytywnej energii w sobie macie. Energii, której Polska potrzebuje i będzie potrzebować w kolejnych latach. Wiem, że wszyscy dobrze czujemy się na Śląsku i w całym województwie śląskim – rozpoczął swe przemówienie na konwencji PO premier Donald Tusk. Dodał, że „często pretensje do nas mają zawodowi zadymiarze”. – Nawet jeśli ktoś nie chce rozmowy, a awantury, musimy potrafić szczerze rozmawiać – dodał.

– W Polsce nie jest łatwo o dialog i uczciwą rozmowę. Chcielibyśmy poświęcić swoją energię dla tych, którzy Polskę chcą budować. Chcę wam powiedzieć, że nie powinniśmy ustąpić przed tymi wszystkimi, którzy pesymizm i niewiarę będą chcieli zamienić w treść polskiego dialogu – mówił szef Platformy” – źródło Onet.pl.

Klaskali, by odwrócić uwagę od potężnego zadłużenia kraju, by odwrócić uwagę od ogromnych problemów społecznych, w tym potężnych problemów demograficznych, które będą miały ogromny wpływ na większość sfer życia w Polsce.

Zbuntowani Obywatele

ZO

Ten wpis został opublikowany w kategorii Demokracja po polsku, Dyskusje bardzo polityczne, Informacje z kraju, Komentujemy na bieżąco, Najważniejsze informacje i wiadomości, Wolność i demokracja, Wszystkie, Życie społeczno - polityczne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.