To tylko kompleksy

TRZEBA MYŚLEĆ SAMODZIELNIE I MIEĆ ODWAGĘ, PODEJMOWAĆ NIEPOPULARNE DECYZJE

Problem związków partnerskich, czytaj tematu zastępczego w Polsce podgrzewany jest w mediach i na salonach politycznych. Przy okazji wychodzi, jak część bardzo znanych osób bezkrytycznie zachwyca się krajami zachodnimi, przy okazji zapominając co dla Polaków i Polski jest ważne.

„To jest wstyd, że tego samego dnia w Warszawie i w Moskwie parlamenty podjęły zbieżne, współgrające decyzje. Duma uchwaliła ustawę wprowadzającą karalność „propagandy homoseksualnej”, a w Polsce postanowiono w ogóle nie zajmować się czymś, co w cywilizowanym świecie uchodzi za standard ? powiedział Włodzimierz Cimoszewicz w Radiu ZET” – źródło Onet.pl.

Śmieszy mnie normalnie, gdy czytam lub słyszę, że to jak myślimy, co my robimy, co nasze wschodnie jest gorsze niż to, co jest w jakimś bliżej nie zdefiniowanym „cywilizowanym świecie”.
Jednocześnie jestem oburzona, że Polacy nie dbają o siebie, swoje rodziny i interesy wybierając do pełnienia funkcji publicznych zakompleksionych ludzi reprezentujących jedynie słuszne poglądy, które oczywiście dominują w „cywilizowanym świecie”. Godni pożałowania dla mnie są politycy, którzy ulegają trendom i modom, za wszelką cenę chcą być akceptowani w międzynarodowych strukturach europejskich i światowych.

Przykro patrzeć i słuchać, jak większość Polaków podąża mimo całej serii niepowodzeń politycznych, społecznych i gospodarczych za obytymi w mediach, dobrze ubranymi ludźmi, którzy daleko z tyłu mają los Polaków i Polski w zakresie podstawowych potrzeb bytowych, w zakresie poczucia bezpieczeństwa i przynajmniej minimum sprawiedliwości.

Wszyscy powinni być za

Słuchajcie, uważam, że trzeba wreszcie zacząć cenić samodzielne myślenie, podejmowanie niepopularnych decyzji i troskę o podstawowe, najważniejsze potrzeby Polaków i Polski, choćby to było wbrew temu co modne jest w „cywilizowanym świecie”.

Co trzecie dziecko w Polsce rodzi się w biedzie

ZO

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dyskusje bardzo polityczne, Komentujemy na bieżąco, współpraca i współdziałanie, Wszystkie, Życie społeczno - polityczne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „To tylko kompleksy

 1. andrzej pisze:

  dojrzałe są wasze komentarze, ale ja uważam , iż problemy polaków biorą się z braku pracy. Nikt nic nie robi w tym kierunku. A jest to proste zadanie nawet dla upośledzonych , zmanierowanych i zboczonych polityków ( oczywiście nie wszystkich ). Wystarczy trochę chęci, są to następujące kroki :
  1. zlikwidować wszystkie umowy o pracę , a zostawić tylko jedną zabezpieczającą odprowadzanie wszystkich zobowiązań wobec państwa i obywatela,
  2. zakazać pracy osobom mającym dochód miesięczny ( renta, emerytura ),
  EFEKT :
  1. bezrobocie spadnie do 0%,
  2. błyskawicznie poprawi się stopa życiowa wszystkich ludzi i ich rodzin,
  3. wzrosną zarobki,
  4. zwiększą się wpływy do budżetu, a tym samym nie zabraknie pieniędzy na nic.
  CHCIAŁBYM, ŻEBY W/W PROPOZYCJAMI ZAJĘLI SIĘ MEDIA, a nie promowaniem gwiazd jednodniowych, bez dorobku zawodowego, przy których Pyrkosz lub Pokora czują się jak normalny człowiek wśród ” zboczeńców”.
  Czekam na odzew w radiu lub telewizji.

Możliwość komentowania jest wyłączona.