Polacy nic się nie stało, choć wyrządzono tak dużo zła?

TU NIC SIĘ NIE DZIEJE, CZEMU PRZECIWSTAWIAĆ MOGLI BY SIĘ NIEWOLNICY XXI WIEKU

Coraz częściej i mocniej przecieram oczy ze zdumienia oraz bardzo się boję, coraz bardziej się boję obserwując polską rzeczywistość.
Wszystko dlatego, że miotły zamiatające pod przysłowiowy dywan ogrom brudów ludzi władzy, pracują wyjątkowo intensywnie, a dywany to nie są żadne dywany, tylko plandeki przykrywające ogromne wysypiska syfu stworzonego przez ludzi, a większość zwykłych obywateli milczy i czeka. Zupełnie nie pojmuję dlaczego ludzie godzą się na poniewieranie zwykłymi obywatelami, dlaczego przyzwalają na powszechne bezprawie w strukturach państwa i prawie całkowitą bezkarność przestępców, którzy niestety w dość dużej ilości pełnią funkcje publiczne.

Dlaczego się boję, chyba dla większości czytelników jest jasne. Piszę sporo i dość krytycznie wobec sposobu rządzenia. Głośno mówię o potrzebie wyciągania konsekwencji karnych i dyscyplinarnych wobec funkcjonariuszy publicznych, którzy nie dopełniają obowiązków i przekraczają uprawnienia czyli jestem wrogiem dość powszechnego bezprawia, którego nie jest łatwo tolerować.

Boję się również dlatego, że im dłużej ludzie tkwią w letargu, pozwalają sobą pomiatać, postawili się w pozycji niewolników XXI wieku, tym w nich więcej gromadzi się złej energii, złości, która kiedyś niestety będzie musiała wybuchnąć.
Im dłużej będzie trwał obecny, wyniszczający sposób rządzenia, tym groźba rozruchów, niepokojów społecznych jest coraz większa. Tymczasem ja osobiście i myślę, że również bardzo wiele innych osób chciało by pokojowych zmian sposobu rządzenia.

Tylko jak tu pokojowo wymienić znaczną część funkcjonariuszy publicznych, w tym sędziów, zdemoralizowanych i niekompetentnych ludzi, bez czego nie da się rozpocząć zmian?

Słuchajcie, w ostatnich tygodniach zostało ujawnione sporo brudów ludzi władzy, które pokazują jak bardzo źle jest z polskimi strukturami władzy. Dyspozycyjni sędziowie, którzy wydają wyroki na telefon, nie są w stanie pracować rzetelnie. Podobnie z dnia na dzień nie da się podnieść kompetencji i zmienić mentalności urzędników, policjantów i prokuratorów.
Uważam, że zdemoralizowani, niekompetentni ludzie, którzy wyrządzili masę krzywd Polakom, polskim rodzinom, firmom i Polsce muszą odejść ze struktur państwa.

Ja nie mogę na to, co się dzieje już patrzeć. Nie chcę słuchać, że nic się nie stało, choć na polskich ulicach przed instytucjami publicznymi głodują ludzie, umierają zdesperowani, pozostawieni sami sobie zwykli obywatele.

Ja nie chcę słuchać kłamstw,
że policjanci działali zgodnie z prawem, choć bez większego wysiłku umysłu można dojść do wniosku, że został naruszony mir domowy bezradnym, małym dzieciom, tylko dlatego, że ich matka nie miała czym zapłacić kary wygenerowanej przez urzędników aparatu skarbowego oraz dlatego, że w Polsce brakuje miejsc pracy, możliwości zarabiania pieniędzy.

Ja i moje bliskie otoczenie oraz mam nadzieję spora część czytelników nie godzimy się na to, by w Polsce pełnili funkcje sędziów ludzie, którzy gardzą zwykłymi obywatelami i obowiązującym prawem.

Gruba kreska

Nie wiem jak Wy, ja mam dość bycia głupim niewolnikiem XXI wieku, któremu zdemoralizowani, pozbawieni wrażliwości funkcjonariusze publiczni usiłują wmówić, że wszystko jest zgodnie z prawem, nic się nie stało, choć dzieje się tak dużo zła, masowo krzywdzeni są ludzie, a krzywdy wyrządzają osoby reprezentujące państwo i samorządy.

ZO

Ten wpis został opublikowany w kategorii Demokracja po polsku, Dyskusje bardzo polityczne, Informacje z kraju, Komentujemy na bieżąco, Najważniejsze informacje i wiadomości, Sprawiedliwość po polsku, Wolność i demokracja i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Polacy nic się nie stało, choć wyrządzono tak dużo zła?

  1. witek pisze:

    w sumie to ciekawe swoją drogą czy można by oskarżyć policjanta na służbie o zakłócenie miru domowego jeśli by chciał wejść bez nakazu? Czysto hipotetycznie. a tutaj polecam artykuł na temat naruszenie miru domowego: http://www.eporady24.pl/naruszenie_miru_domowego,pytania,6,65,8693.html

Możliwość komentowania jest wyłączona.